Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Sprzedawca w sklepie motoryzacyjnym

Katowice

, Feu Vert

Sprzedawca w sklepie motoryzacyjnym
Katowice

Opis stanowiska

Feu Vert Polska, sieć sklepów motoryzacyjnych i warsztatów samochodowych
zatrudni osobę na stanowisku:

Sprzedawca
w sklepie motoryzacyjnym
Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:
Obsługa klientów sklepu oraz sprzedaż produktów i usług warsztatowych zgodnie ze standardami Feu Vert

Wymagania

• min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta;
• mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej;
• umiejętność obsługi komputera;
• chęć do pracy, uczciwość, dyspozycyjność;

Oferujemy

Oferujemy:
• umowę o pracę;
• bogaty pakiet socjalny;
• motywujący system premiowy;
• możliwość rozwoju zawodowego;
• przyjazną atmosferę w pracy.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Feu Vert Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 303, do celów rekrutacyjnych, w zakresie podanym w mojej ofercie pracy, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".
Podanie danych jest niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji.
Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania lub aktualizowania.