Branża

  • Zdrowie/uroda/rekreacja

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku KOSMETYCZKA

Poznań

, kosmetyczka

KOSMETYCZKA
Poznań

Opis stanowiska

Jesteśmy autoryzowanym salonem kosmetycznym w centrum Poznania, pracujemy na renomowanych kosmetykach Thalgo oraz OPI. Wykonujemy profesjonalne zabiegi ciała i twarzy, masaże ciała, manicure, pedicure, elektrolizę, makijaż permanentny. Prowadzimy również sprzedaż kosmetyków detalicznych. Zatrudnimy chętną do pracy kosmetyczkę z doświadczeniem:

Zakres obowiązków:
- obsługa klientów w zakresie zabiegów na twarz i ciało
- manicure
- pedicure
- depilacja
- masaż ciała
- sprzedaż kosmetyków
- organizacja stanowiska pracy

Wymagania

- doświadczenie zawodowe
- umiejętność wykonywania zabiegów kosmetycznych
- zaangażowanie
- entuzjazm
- wysoka kultura osobista
- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktu
- umiejętność pracy w zespole
- znajomość języka angielskiego (mile widziana)

Oferujemy

Oferujemy:
- stabilność zatrudnienia
- pracę w zgranym zespole kosmetyczek i recepcjonistek
- umowę o prace w pełnym wymiarze etatu na czas nieokreślony
- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i prowizja
- możliwości rozwoju zawodowego, szkolenia