Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Handlowiec - kierowca

Szczecin

, Pryzmat

Handlowiec - kierowca
Szczecin

Opis stanowiska

Firma Pryzmat Szczecin Sp. z o.o. wiodący producent materiałów eksploatacyjnych do drukarek w Polsce, do swojego sklepu w Szczecinie, poszukuje pracownika na stanowisko handlowca-kierowcy.
Do zadań pracownika będzie należało min.:
- dostawy towarów do klientów sklepu w Szczecinie i w okolicy Szczecina,
- instalacja tonerów i głowic,
- czyszczenie drukarek,
- kontaktowanie się z klientami,
- aktualizacja wpisów w kartotece klienta.

Wymagania

Wymagane posiadanie Prawa jazdy kat B (min. 2 lata)

Oferujemy

Oferujemy:
- szkolenia produktowe i sprzedażowe,
- samochód (w godzinach pracy)
- zatrudnienie na okresie próbnym na umowę-zlecenie z możliwością przedłużenia na umowę o pracę
- czas pracy: od pon. do piątku od 8 do 16