Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Opiekun klientów

Szczecin

, Pryzmat

Opiekun klientów
Szczecin

Opis stanowiska

Firma Pryzmat Szczecin Sp. z o.o. wiodący producent materiałów eksploatacyjnych do drukarek w Polsce, poszukuje pracownika na stanowisko opiekun klienta, do swojego sklepu w Szczecinie.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiadać będzie za:
- kontakty telefoniczne i wizyty do podległej grupy klientów,
- budowanie stałych relacji z klientami,
- ocenę potencjału zakupowego klientów
- planowanie dalszych działań z klientami
- przygotowanie i prezentację ofert,
- ustalanie i negocjacje warunków handlowych,
- aktualizacja wpisów w kartotece klientów

Wymagania

Oferujemy

Oferujemy:
- umowę o pracę na zastępstwo z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony,
- prace w pełnym wymiarze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17,
- wynagrodzenie 2000 złotych netto,
- szkolenia produktowe i sprzedażowe,
- samochód (w godzinach pracy)
- samodzielne, wyposażone stanowisko pracy,