Branża

  • Zdrowie/uroda/rekreacja

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Doha
    (Katar)

Praca na stanowisku FIZJOTERAPEUTA/ REHABILITANT Luksusowa niemiecka Klinika. KATAR

Doha

, ConSoCon Consulting GmbH

FIZJOTERAPEUTA/ REHABILITANT Luksusowa niemiecka Klinika. KATAR
Doha

Opis stanowiska

Zatrudnimy od zaraz fizjoterapeutów/rehabilitantów znających bardzo dobrze język niemiecki ( B2) i jednocześnie dobrze język angielski (B1). NIE WYMAGAMY CERTYFIKATÓW Z JĘZKÓW OBCYCH.

Zatrudnimy OD ZARAZ
do renomowanej niemieckiej Kliniki w KATARZE ( BLISKI WSCHÓD ):

FIZJOTERAPEUTÓW / REHABILITANTÓW
Z BARDZO DOBRYM JĘZYKIEM NIEMIECKIM ( poziom B2 )
ORAZ JEDNOCZEŚNIE Z DOBRYM JĘZYKIEM ANGIELSKIM ( poziom B1 )

WYŁĄCZNIE DŁUGOTRWAŁA PRACA NA PEŁEN ETAT - NIE PRAKTYKA/ STAŻ. PROSIMY O APLIKOWANIE JEDYNIE OSOBY ZDECYDOWANE NA PRACĘ I ŻYCIE W ZUPEŁNIE OBCEJ KULTURZE ( KRAJÓW ARABSKICH ).

Wymagania

- WYMAGANE
bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie ( poziom B2 )

- WYMAGANE
dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie ( poziom B1 )

- WYMAGANE kierunkowe wykształcenie wyższe ( dyplom - licencjat / magister ),

- WYMAGANE Minimum 3-letni udokumentowany staż pracy jako fizjoterapeuta / rehabilitant.

- WYMAGANE Minimum trzy ukończone kursy z zakresu terapii/technik związanych z rehabilitacją/ fizjoterapią ( np. Manulana terapia etc. )

Oferujemy

OFERUJEMY:

- Bezpośrednie zatrudnienie przez pracodawcę - NIE agencja pośrednictwa,

- Zatrudnienie w przedsiębiorstwie ze 100% niemieckim kapitałem,

- Zatrudnienie na umowę o pracę i wszelkie wiążące się z tym świadczenia,

- Pracę w renomowanej, luksusowej niemieckiej Klinice,

- Pracę na pełen etat jako fizjoterapeuta / rehabilitant,

- Stałe wynagrodzenie miesięczne 3000,-- EUR NETTO,

- Bezpłatne zakwaterowanie,

- Inne dodatkowe świadczenia oferowane przez pracodawcę ( m.in. zwrot części wydatków na paliwo do auta ),

- Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności.

Zatrudnienie TYLKO legalne i TYLKO bezpośrednie – NIE jesteśmy agencją pośrednictwa, zajmujemy się tylko samą rekrutacją z ramienia pracodawców. Istniejemy w niemieckiej branży HR od ponad 12 lat. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV w j.niemieckim na e-mail:

consocon.polska@gmail.com

ConSoCon Consulting GmbH