Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Przedstawiciel handlowy/Promotor - również studenci

Wrocław

, Astella Ent. Int

Przedstawiciel handlowy/Promotor - również studenci
Wrocław

Opis stanowiska

Firma z branży edukacyjnej poszukuje kandydatów na stanowisko:
Przedstawiciel handlowy

Zakres obowiązków:
- aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie z nimi trwałych relacji
-kreowanie i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi Klientami
-wykonywanie planów sprzedaży
- raportowanie wyników pracy
- ścisła współpraca z innymi członkami zespołu

Wymagania

- samodyscyplina w wykonywaniu codziennych zadań
- umiejętność budowania relacji
- komunikatywność i motywacja do pracy
- mile widziane będzie doświadczenie w sprzedaży oraz znajomość rynku i usług edukacyjnych
- mobilność (praca wymaga poruszania się po różnych obszarach miasta)

Oferujemy

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- możliwość rozwoju zawodowego
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system prowizyjny)

Prosimy o zamieszczenie dopisku na CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)."