Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Kasjer-Sprzedawca

Warszawa

, MarcPol S.A.

Kasjer-Sprzedawca
Warszawa

Opis stanowiska

Firma MarcPol S.A. jest polską siecią sklepów spożywczych. W związku z rozwojem naszej sieci do nowo otwartego sklepu przy ulicy Morcinka 3b na Bemowie w Warszawie poszukujemy osób - od zaraz - na stanowisku Kasjer-Sprzedawca.

Wymagania

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV z dopiskiem: KAS/Bemowo lub do odwiedzenia nas osobiście w naszym biurze w Warszawie na Mokotowie Al.Wilanowska 365 (metro Wilanowska).

Zapraszamy także osoby, które nie posiadają doświadczenia ale chcą je zdobyć i są chętne do nauki.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w polskiej firmie istniejącej od 27 lat
- szkolenia stanowiskowe
- możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
- atrakcyjny pakiet (m.in. szeroki pakiet medyczny, korzystne ubezpieczenia, karty rabatowe)