Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Reguły
    (05-816)

Praca na stanowisku Mechanik

Reguły

, INTERTON Sp. z o.o.

Mechanik
Reguły

Opis stanowiska

Firma zajmująca się produkcją opakować z tworzyw sztucznych poszukuje osoby do pracy na stanowisku MECHANIK miejsce pracy Warszawa-Ursus (ul.S.Bodycha)

- bieżące utrzymanie ruchu urządzeń produkcyjnych
- diagnostyka i naprawa występujących usterek
- konserwacja parku maszynowego
- stałe godziny pracy

Wymagania

- wykształcenie techniczne
- znajomość zagadnień z dziedziny pneumatyki, hydrauliki siłowej oraz mechaniki
- zaangażowanie i sumienność
- umiejętność korzystania z dokumentacji i schematów technicznych
- umiejętność pracy w zespole
- dyspozycyjność
- odpowiedzialność
- mile widziana znajomość obsługi wtryskarek

Oferujemy

ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się i stabilnej firmie, stałe zatrudnienie, możliwości rozwoju