Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Bytów
    (77-100)

Praca na stanowisku Kierownik Produkcji (branża metalowa)

Bytów

, rekrutacja@actio-hr.pl

Kierownik Produkcji (branża metalowa)
Bytów

Opis stanowiska

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bytów

Opis stanowiska:
Realizowanie planów produkcyjnych,
Zarządzanie i organizowanie pracy podległego zespołu,
Planowanie i zarządzanie procesem produkcyjnym,
Usprawnianie procesu produkcji i raportowanie wyników,
Wdrażanie nowych rozwiązań.

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne,
Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w sektorze produkcyjnym),
Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
Umiejętność sprawnego zarządzania zespołem pracowników,
Znajomość sposobów rozwoju i doskonalenia procesów produkcji (znajomość metodologii typu Lean),
Umiejętność organizowania pracy zespołu i egzekwowania zadań.

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
Pracę w międzynarodowym środowisku,
Możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych,
Atrakcyjny pakiet socjalny.