Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Asystent ds. Projektów

Katowice

, Savoir Group

Asystent ds. Projektów
Katowice

Opis stanowiska

Praca w Centrum Katowic

SAVOIR Group Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim świadczącą usługi merchandisingu, outsourcingu i promocji. Pracujemy na terenie dużych sieci handlowych oraz punktów sprzedaży detalicznej. Naszym sukcesem jest wieloletnia, nieprzerwana współpraca z największymi koncernami produkcyjno-handlowymi.

Miejsce pracy: biuro Katowice

Główne zadania:

-wsparcie koordynacji działań związanych z projektami:
-telefoniczne wsparcie pracowników terenowych projektu,
-obsługa wstępnych procesów rekrutacyjnych dotyczących projektów,
-dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych zleceń,
-terminowe raportowanie działań projektowych,
-prowadzenie baz danych.

Termin rozpoczęcia pracy: kwiecień 2016

Wymagania

-umiejętność obsługi komputera, poczty email, wyszukiwarki internetowe,
-dobra znajomość Excel oraz pozostałych narzędzi pakietu Microsoft Office,
-rzetelność, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
-szybkość w przyswajaniu wiedzy,
-umiejętność pracy w zespole,
-wytrwałość, determinacja w dążeniu do celu,
-umiejętność wyznaczania celów, priorytetów,
-chęć zdobywania nowych umiejętności.

Dodatkowym atutem będzie:
-miejsce zamieszkanie: Katowice,
-wiedza/ doświadczenie z zakresu promocji i merchandisingu,
-wiedza/ doświadczenie z zakresu rekrutacji pracowników,
-prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

-pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się Firmie,
-prywatną opiekę medyczną,
-możliwość rozwoju,
-umowę o pracę.