Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Gorzów Wielkopolski
    (66-400)

Praca na stanowisku Spedytor ponadgabaryty

Gorzów Wielkopolski

, PHU Rybiński

Spedytor ponadgabaryty

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem firmy P.H.U RYBIŃSKI, poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds transportu ponadnormatywnego (spedytor z j.niemieckim)

Siedziba firmy: Tarnowo Podgórne

Praca: Tarnowo Podgórne lub Gorzów Wlkp.

Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć bedzie:

- organizowaniu przewozów drogowych (gabaryty) na terenie Polski oraz Europy,
- zarządzanie flotą samochodów
- prowadzenie dokumentacji przewozowej
- dbanie o wysoką jakość usług oferowanych klientom
- utrzymywanie i rozwój współpracy z klientami i podwykonawcami
- dbałość o dobre relacje z klientami i przewoźnikami
- dbanie o terminowość realizowanych zleceń
- nawiązywanie współpracy z nowymi klientami.

Wymagania

- bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego w mowie i pismie
- komunikatywności i nastawienia na klienta,
- umiejętności i chęci pracy w zespole.

Oferujemy

- niezbędne narzedzia pracy
- samodzielne i ambitne zadania
- możliwość rozwoju zawodowego
- pracę w prężnie rozwijającej się firmie
- stabilne zatrudnienie