Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Analityk ds. Sprzedaży

Łódź

, HR partners

Analityk ds. Sprzedaży
Łódź

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

ANALITYK DS. SPRZEDAŻY

Nr ref.: ADS/10
Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

• Współtworzenie planów sprzedaży
• Przygotowywanie danych na potrzeby sporządzania planów miesięcznych i prognoz finansowych
• Bieżąca analiza wyników sprzedaży w poszczególnych kanałach dystrybucyjnych
• Analiza i prezentowanie wyników akcji promocyjnych
• Konsolidacja oraz usprawnianie istniejących raportów
• Współpraca z Działem Sprzedaży

Wymagania

• Wykształcenia wyższego
• Minimum rocznego doświadczenia w obszarze analizy sprzedaży
• Umiejętności analitycznego myślenia oraz analizy danych
• Bardzo dobrej znajomości programu Excel

Oferujemy

• Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
• Dynamiczną pracę mającą realny wpływ na funkcjonowanie firmy
• Narzędzia potrzebne do efektywnego wykonywania powierzonych zadań
• Przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez firmę HR partners (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"
Agencja Doradztwa Personalnego (nr licencji 7522)