Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Słupsk
    (76-200)

Praca na stanowisku Technolog laminatów

Słupsk

, ACTIO-HR

Technolog laminatów
Słupsk

Opis stanowiska

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO HR Sp. z. o. o. dla Naszego Klienta - Firmy z branży produkcyjnej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Słupsk

Obowiązki:
Opracowywanie dokumentacji technologicznej,
Opracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań do procesu produkcyjnego,
Nadzorowanie procesu wdrażania nowych produktów i technologii,
Ocenianie możliwości produkcyjnych,
Współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne (chemiczne lub pokrewne),
Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku technologa w branży tworzyw sztucznych,
Znajomość środowiska CAD (preferowany Solid Works),
Umiejętność czytania rysunku technicznego,
Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji,
Mile widziana również znajomość języka niemieckiego,
Samodzielność, rzetelność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
Udział w ciekawych projektach,
Możliwość rozwoju zawodowego.