Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Płock
    (09-400)

Praca na stanowisku Przedstawiciel handlowy

Płock

, EUROINSTAL PLUS SP. Z O.O.

Przedstawiciel handlowy
Płock

Opis stanowiska

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
praca na terenie powiatu płockiego oraz powiatów ościennych

Obowiązki:
• współpraca z klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych,
• rozwój oddziału,
• realizacja planów sprzedaży i monitorowanie należności,
• raportowanie wyników pracy.

Wymagania

• znajomość branży instalacyjno-grzewczej,
• doświadczenie handlowe,
• zaangażowanie i dyspozycyjność,
• prawo jazdy kat. B,
• motywacja do pracy,
• obsługa komputera.

Oferujemy

• umowa o pracę,
• pewność pracy w nowoczesnej i stabilnej firmie,
• motywacyjny system wynagradzania,
• pracę w młodym, dynamicznym zespole,
• możliwość systematycznego podnoszenia kwalifikacji handlowych i produktowych,
• niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy o dopisanie klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych
(tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.