Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Lean Manufacturing

Gdynia

, ACTIO-HR

Specjalista ds. Lean Manufacturing
Gdynia

Opis stanowiska

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z. o. o. dla Naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Obowiązki:
Wdrażanie oraz rozwijanie kultury Lean Manufacturing,
Prowadzenie projektu mających na celu zwiększenie produktywności,
Ścisła współpraca z zespołami produkcyjnymi oraz przygotowaniem produkcji,

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne,
Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
Biegła znajomość języka angielskiego,
Doskonała praktyczna oraz teoretyczna znajomość Lean Manufacturing,
Umiejętność prowadzenia z sukcesem projektów LM oraz Six Sigma,
Aspiracje do bycia liderem zespołu,
Samodzielność i inicjatywa w działaniu.

Oferujemy

Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Możliwość rozwoju.