Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Zielona Góra
    (65-001)

Praca na stanowisku Projektant IT – Unity3D

Zielona Góra

, 4system Polska Sp. z o. o.

Projektant IT – Unity3D

Opis stanowiska

Realizowane zadania:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za realizację projektów w Unity3D (projektowanie oraz implementacja, w tym także współtworzenie i kreowanie kierunku rozwoju realizowanych projektów) oraz tworzenie i uaktualnianie dokumentacji technicznej.

Wymagania

Jeżeli:
• jesteś osobą kreatywną, która pragnie współtworzyć rynek interaktywny, a nie tylko za nim podążać,
• masz zapał i entuzjazm, a nowe wyzwania są dla Ciebie dodatkową motywacją do realizacji złożonych zadań,
• jesteś chętny do pracy z najnowszymi technologiami i chciałbyś spróbować swoich sił pracując z najnowszą wersją gogli do wirtualnej rzeczywistości Oculus Rift,

W związku z rozwojem i realizacją nowych projektów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Zielona Góra

Nasze oczekiwania:
• bardzo dobra znajomość Unity3D (Mono C#/JavaScript)
• dobre obycie w tematach związanych z programowaniem 3D
• efektywna organizacja czasu i pracy, wysoka komunikatywność, kultura osobista, samodzielność, elastyczność
• umiejętność szybkiego uczenia się oraz samodzielnego rozwiązywania problemów
• wykształcenie wyższe kierunkowe lub ostatni rok studiów
• doświadczenie w programowaniu na platformy mobilne (Android SDK, iOS)

Mile widziane:
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• portfolio projektów zrealizowanych w Unity3d
• znajomość języka angielskiego
• znajomość algorytmiki oraz matematyki związanej z grafiką trójwymiarową
• znajomość podejść i technik stosowanych w aplikacjach 3D do tworzenia efektów graficznych
• znajomość wzorców projektowych i umiejętność ich praktycznego wykorzystania
• umiejętność optymalizacji aplikacji pod względem zużycia pamięci, procesora oraz zasobów GPU
• umiejętność tworzenia shaderów

Oferujemy

• pracę w pełnym wymiarze godzin
• udział w prestiżowych i międzynarodowych projektach
• możliwość rozwoju zawodowego
• przyjazną atmosferę pracy
• pracę w zgranym zespole

W tytule maila prosimy podać nazwę stanowiska.

4system Polska Sp. z o.o.
ul. Botaniczna 70
65-392 Zielona Góra

Zapewniamy całkowitą dyskrecję. W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz.926 ze zm.)" Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.