Branża

  • Finanse/ekonomia

Lokalizacje

  • Płock
    (09-400)

Praca na stanowisku Księgowy/księgowa

Płock

, Refus Sp. z o.o.

Księgowy/księgowa
Płock

Opis stanowiska

Refus Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko księgowa/księgowy

Opis stanowiska:
• prowadzenie pełnej księgowości dla spółek zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości,
• uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej,
• dekretowanie i księgowanie dokumentów,
• sporządzanie kalkulacji podatkowych (VAT, CIT)
• prowadzenie innych ewidencji wymaganych przepisami.

Wymagania

• doświadczenie w sporządzaniu deklaracji podatkowych,
• doświadczenie w uzgadnianiu zapisów na kontach księgi głównej,
• praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych,
• systematyczność, dokładność, dobra organizacja pracy,
• komunikatywność i umiejętność efektywnej pracy w zespole,
• znajomość programu Symfonia,
• minimum dwa lata doświadczenia w pracy w obszarze księgowości,
• znajomość programu Płatnik będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

• stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
• szkolenia doskonalące umiejętności zawodowe.