Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Pracownik Ochrony

Poznań

, MBP dla pracodawcy

Pracownik Ochrony
Poznań

Opis stanowiska

Młodzieżowe Biuro Pracy jest publiczną jednostką działającą w ramach Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w poznańskich Ochotniczych Hufcach Pracy.
Pomagamy znaleźć pracę, wybrać drogę zawodową w oparciu o umiejętności i kompetencje, a także pozyskać pracowników. Nasze usługi są całkowicie BEZPŁATNE.

Wspieramy Agencje Zatrudnienia w rekrutacji Kandydatów do pracy w Poznaniu na stanowisku:

PRACOWNIKA OCHRONY
Miejsce pracy: Poznań i okolice

Wymagania

- chęć do pracy,
- zaświadczenie o niekaralności,
- ukończony 18 rok życia.

Zakres zadań:
- ochrona obiektu.

Oferujemy

- umowę zlecenie,
- pełny etat,
- 1850 zł brutto,
- system pracy: ruch ciągły (powyżej 8 godzin na dobę).