Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Asystent w międzynarodowej szkole językowej

Warszawa

, ILSP

Asystent w międzynarodowej szkole językowej
Warszawa

Opis stanowiska

Szkoła językowa ILSP mieszcząca się w centrum Warszawy poszukuje osoby na stanowisko: ASYSTENT

Jeśli cały dzień siedzenia przy biurku to dla Ciebie trochę za dużo i świetnie odnajdujesz się także w pracy w terenie, lubisz wielozadaniowość i innowacyjność w pracy, jesteś zorganizowany, ale potrafisz także wykazać się spontanicznością – zapoznaj się z naszą ofertą

- Reprezentować firmę na spotkaniach biznesowych
- Kontaktować się bezpośrednio z klientami naszej szkoły i opiekować się zagranicznymi studentami
-Zajmować się kwestiami zakwaterowania zagranicznych kursantów
- Wyszukiwać wszelkie zlecone przez kierownika zagadnienia
- Wykonywać telefony i pisać e- maili w języku polskim oraz angielskim
- Wspierać biuro w pracy administracyjnej

Wymagania

- Wyższego wykształcenia
- Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (minimum poziom B2)
- Mobilności i otwartości na zmiany
- Wysokiej kultury osobistej i profesjonalizmu
- doświadczenia w bezpośredniej pracy z klientem
- Kreatywności i ambicji, skrupulatności i dokładności
- Bardzo dobrej organizacji pracy oraz zaangażowania w wykonywaniu zadań
- Prawa jazdy kat. B
- Przywiązania do firmy (szukamy osoby gotowej na dłuższą współpracę)

Oferujemy

- Umowę o pracę na pełen etat
- Możliwość uzyskania premii uznaniowej
- Ciekawą pracę w miłej atmosferze
- Rozwój osobisty w międzynarodowym środowisku – praca z obcokrajowcami
- Czas pracy: od poniedziałku do piątku, do wyboru godziny 8.00-16.00 lub 9.00-17.00

Prosimy o załączenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania".