Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Zielona Góra
    (65-001)

Praca na stanowisku Inżynier Elektronik

Zielona Góra

, XYZPRINTING NETHERLANDS B.V. SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE

Inżynier Elektronik

Opis stanowiska

XYZPRINTING NETHERLANDS B.V. SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE

Biuro projektowe urządzeń elektronicznych w tym dekoderów do odbioru telewizji cyfrowej, urządzeń IP, elektroniki użytkowej poszukuje INŻYNIERÓW ELEKTRONIKÓW o specjalizacji:

1. Elektronika cyfrowa.
2. Elektronika analogowa/RF.
3. Interfejsy bezprzewodowe.
4. Anteny mikropaskowe.

Elektronika cyfrowa:
- projektowanie i uruchamianie urządzeń mikroprocesorowych,
- tworzenie dokumentacji technicznej.

Elektronika analogowa/RF:
- projektowanie i uruchamianie urządzeń radiowych i analogowych,

Interfejsy bezprzewodowe:
- projektowanie urządzeń do komunikacji bezprzewodowej WiFi, Bluetooth, NFC oraz RF4CE,
- pomiary parametrów elektrycznych urządzeń do komunikacji bezprzewodowej,

Anteny mikropaskowe:
- projektowanie anten mikropaskowych w standardach WiFi, Bluetooth, NFC oraz RF4CE,
- integracja projektowanych anten z urządzeniami elektronicznymi,
- pomiary parametrów polowych i elektrycznych anten,

Wymagania

- umiejętność pracy ze schematem elektrycznym,
- umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych,
- znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na komunikację.

Oferujemy

- pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
- konkurencyjne wynagrodzenie,
- międzynarodowe środowisko pracy,
- pracę w doświadczonym zespole oraz możliwość rozwoju zawodowego,
- kontakt z nowoczesną techniką i technologiami,
- dodatkową opiekę medyczną.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez XYZprinting Netherlands B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Zielonej Górze zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Informujemy, że Administratorem danych jest XYZprinting Netherlands B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Zielonej Górze przy Trasie Północnej 16 C. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.