Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Lublin
    (20-001)

Praca na stanowisku Pracownik z językiem niemieckim

Lublin

, Olimp Sp. z o.o.

Pracownik z językiem niemieckim
Lublin

Opis stanowiska

Pracownik z językiem niemieckim - 3000 brutto
Nasza Firma działa prężnie w branży budowlanej na terenie Niemiec. Oferujemy prace budowlane i wykończeniowe różnych obiektów. Działamy również w innych branżach.
Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko: specjalista ds. kontraktów.
Warunkiem koniecznym jest znajomość języka niemieckiego.

Miejsce pracy: Lubin.
Forma współpracy: do ustalenia.

Obowiązki:
- aktywne pozyskiwanie klientów i kontraktów w branży budowlanej.

Wymagania

Osoba na tym stanowisku powinna przede wszystkim posiadać:
- umiejętności nawiązywania kontaktów z innymi ludźmi,
- zdolności komunikacyjne,
- zdolności negocjacyjne i wywierania wpływu,
- umiejętności radzenia sobie z konfliktami,
- umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

- elastyczny system pracy,
- możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia,
- telefon, laptop,
- wynagrodzenie 3000 brutto,
- znajomość branży będzie dodatkowym atutem.