Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Przedstawiciel handlowy

Łódź

, Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel handlowy
Łódź

Opis stanowiska

Ogłoszenie na stanowisko sprzedawcy

Zakres obowiązków, kompetencje i odpowiedzialność

Międzynarodowa spółka działająca w sektorze szkolnym zatrudni ludzi w celu prezentacji interesujących podręczników uzupełniających, przy pomocy których dzieci uczą się poprzez zabawę.
Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę, działalność gospodarcza

ZAKRES OBOWIĄZKÓW, KOMPETENCJE I ODPOWIEDZIALNOŚĆ
- Nawiązanie kontaktu ze szkołami podstawowymi i przedszkolami
- Komunikacja z nauczycielami
- Prezentacja i dystrybucja książkowych publikacji w przedszkolach i szkołach
podstawowych

W zakresie obowiązków jest głównie prezentacja i dystrybucja uzupełniających podręczników oraz publikacji książkowych w przedszkolach i szkołach podstawowych.

Wymagania

- profesjonalny rozwój zawodowy oraz kariery
- atrakcyjne wynagrodzenie
- praca w przyjaznym środowisku

Wymagania od pracownika

Minimalne wykształcenie
szkoła średnia z maturą

Na powyższe stanowisko pracownik może mieć także wykształcenie:
Szkoła ponadgimnazjalna
Student uczelni
Absolwent uczelni
Nasze oczekiwania
Umiejętności w zakresie obsługi komputera
Microsoft Word – podstawowa wiedza
Microsoft Excel – podstawowa wiedza
Prawo jazdy:Min. kat. B
Pożądane doświadczenie zawodowe
Stanowisko jest odpowiednie dla absolwenta:

Cechy osobowościowe oraz umiejętności
Prawo jazdy + własny samochód
Miła prezencja
Chęć uczenia się nowych rzecz

Oferujemy

Jest dynamicznie rozwijającą się spółką handlową z międzynarodową działalnością w sektorze szkolnym . Zajmujemy się tworzeniem,produkcją i dystrybucją uzupełniających publikacji szkolnych, przeznaczonych dla przedszkoli i szkół podstawowych (od pierwszej do czwartej klasy).
Naszym życzeniem jest wzbogacanie wiedzy rodzin nie tylko o tytuły książkowe, ale i wartości, które uczynią dzieci bardziej wykształconymi, lepszymi, ...
Staramy się w ten sposób pośredniczyć w tworzeniu tradycyjnych wartości i jednocześnie uczyć dzieci poprzez zabawę.