Branża

  • Internet / E-commerce / Nowe media

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Warszawa (Białołęka)
    (03-186)

Praca na stanowisku Specjalista ds. SEO

Warszawa (Białołęka)

, Tremark Sp zo.o.

Specjalista ds. SEO

Opis stanowiska

•    Przygotowywanie strategii budowania linków
•    Optymalizacja stron internetowych klientów firmy zgodnie z aktualnymi wymaganiami Google
•    Weryfikacja, analiza i raportowanie pozycji serwisów w wyszukiwarkach
•    Analiza serwisów pod kątem pozycjonowania
•    Działania na rzecz poprawy pozycjonowania - przygotowywanie i koordynowanie prac,
     reagowanie na błędy pozycjonowania
•    Optymalizacja stron i treści pod kątem SEO
•    Udział w budowaniu stron WWW
•    Planowanie i realizacja kampanii internetowych (m.in. Google AdWords)
•    Zarządzanie statystykami Google Analitycs
•    Promowanie firmy poprzez socialmedia

Wymagania

-    umiejętność tworzenia artykułów
-    umiejętność optymalizacji serwisów internetowych
-    znajomość HTML5 CSS, PHP, MySQL
-    JavaScript
-    CMS Wordpress
-  znajomość pojęcia content marketingu
- dobra znajomość języka angielskiego
- znajomość Google Analitycs, AdWords, Google Insights for Search, Google Optimizer, Google
   Trends
- sumienność, wysoka samodzielność i dynamizm działania, kreatywność
- umiejętność pracy w zespole
- znajomość algorytmów wyszukiwarek internetowych
- Zaangażowanie w wykonywaną pracę
- duży poziom samodyscypliny
- silna motywacja, zaangażowanie i inicjatywa,

- doświadczenie na podobnym stanowisku poparte sukcesami będzie dodatkwoym atutem

Oferujemy

•    ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, oferującą możliwość ciągłego rozwoju
      zawodowego,
•    Możliwość uczestniczenia w szkoleniach i konferencjach o tematyce SEO
•    Udział w tworzeniu i utrzymywaniu nowatorskich narzędzi
•    Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu, z elastycznymi godzinami pracy
•    Możliwość realizacji własnych pomysłów, wdrażania kreatywnych rozwiązań
•    Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
•    Pracę w młodym i dynamicznym zespole

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta oraz jeśli posiadasz oczekiwane kwalifikacje, prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV na adres pracatremark@outlook.com Prosimy o dopisanie klauzuli “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”