Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Praca na stanowisku Produkcja i pakowanie

Białystok

, Tina Vo GmbH

Produkcja i pakowanie
Białystok

Opis stanowiska

Agencja Pośrednictwa Pracy tymczasowej Tina Voß GmbH poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów w Niemczech osób do pracy na stanowisku:

PRACOWNIK PRODUKCJI W FABRYCE PRZETWÓRSTWA DROBIOWEGO
Zatrudniamy również pary

Zakres obowiązków:
- zależny od przydzielonego stanowiska pracy, może nim być np.
• Pracownik magazynu odpowiedzialny m.in. za przyjmowanie towaru,
• Ładowacz- rozładowywanie drobiu
• Pracownik linii produkcyjnej
- automatyczne filetowanie drobiu;
- sortowanie filetów ze względu na wielkość
- pakowanie mięsa etc

Wymagania

- ukończone 18 lat
- dyspozycyjność na minimum 2 miesiące
- od kandydatów oczekujemy odpowiedzialności, zaangażowania, punktualności
- chęć do pracy
- możliwość podjęcia pracy za granica od zaraz
- osoby bez nałogów, pracowite i sumienne

Oferujemy

Oferujemy:
- umowę na warunkach Niemieckich
- zakwaterowanie
- odzież roboczą
- dodatek urlopowy
- pomoc z formalnościami podatkowymi
- ubezpieczenie oraz dojazd do pracy
- pracę w stabilnej renomowanej firmie z możliwością podjęcia stałej współpracy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- opiekę polskiego koordynatora