Branża

  • Transport / spedycja

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Kurier / Dostawca

Gdańsk

, Lets Deliver Sp z o.o.

Kurier / Dostawca
Gdańsk

Opis stanowiska

Co Ci zapewnimy?

1. Dostęp do systemu Let's Deliver, dzięki któremu realizacja dostaw będzie sprawna i przyjemna.
2. Prosty i atrakcyjny model wynagradzania:
- Stawka godzinowa: 8 – 14 zł netto / h,
- Dodatek na paliwo: 0,35 - 0,60 zł netto / km,
- Napiwki: średnio 20 – 40 zł netto / dziennie.
3. Stabilne warunki zatrudnienia oraz regularne wypłaty.
4. Torby, koszulka, saszetka, naklejki na auto.
5. Dużą samodzielność i grafik uwzględniający Twoje preferencje.
6. Pracę w nowoczesnej i przyjaznej firmie, wśród energicznych i życzliwych ludzi.

Wymagania

1. Bardzo dobrej znajomości topografii Gdańska lub Gdyni.
2. Własnego środka transportu (samochód osobowy, kombivan, minivan lub mikrovan).
3. Określonej dyspozycyjności (10-12h dziennie):
- Pełna – od poniedziałku do piątku oraz w niektóre weekendy,
- Ograniczona – w określone dni miesiąca,
- Weekendowa – soboty oraz niedziele (piątki również mile widziane;)).
4. Smartfona z dostępem do Internetu (urządzenie można wypożyczyć z firmy).
5. Sympatycznego nastawienia do ludzi.
6. Punktualności i rzetelności.
7. Mile widziane doświadczenie w pracy jako dostawca, kierowca lub kurier.

Oferujemy

1. Na punktualnym realizowaniu dostaw przesyłek (posiłki, kwiaty, dokumenty i małe paczki) w obrębie Trójmiasta (odbiór ze wskazanego w aplikacji miejsca i dostawa do adresata).
2. Na weryfikowaniu stanu przesyłki oraz poprawności opisujących ją danych.
3. Na przyjmowaniu płatności od klientów i rozliczaniu się pod koniec dnia.
4. Na stałej współpracy z Zespołem Logistycznym oraz innymi Kurierami.