Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Sekretarka

Gdańsk

, Security Sp. z o.o.

Sekretarka
Gdańsk

Opis stanowiska

Security Sp. z o. o. dynamicznie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji na rynku, do swojego zespołu aktualnie poszukuje:

Sekretarki
Oferowane miejsce pracy to siedziba firmy Security Sp. z o. o.

Opis stanowiska:

Prowadzenie oraz obsługa sekretariatu Zarządu firmy
Obsługa i koordynacja połączeń telefonicznych
Prowadzenie oraz nadzór nad korespondencją
Obsługa przesyłek pocztowych i kurierskich
Rejestracja i koordynowanie właściwego obiegu dokumentów
Organizacja oraz obsługa spotkań i zebrań
Organizacja i koordynacja spraw zleconych przez Zarząd

Wymagania

Wykształcenie minimum średnie
Znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych
Umiejętność pracy z pakietami Office
Dyskrecja i wysoka kultura osobista
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Dobra organizacja pracy oraz dyspozycyjność
orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy

pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie
miłą i sympatyczną atmosferę pracy