Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Specjalista/ka ds. rekrutacji i organizacji szkoleń

Poznań

, BrokerHR

Specjalista/ka ds. rekrutacji i organizacji szkoleń
Poznań

Opis stanowiska

BrokerHR specjalizuje się w kompleksowej obsłudze działań rekrutacyjnych. Jako jeden z nielicznych podmiotów łączymy nowatorskie rozwiązania, będące przedmiotem badań ośrodków naukowych, a także współpracujemy z ośrodkami akademickimi, realizując zadania dla naszych partnerów. Dla naszego klienta, działającego w branży konsultingowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Nr referencyjny: BH | SPECREK | POZ| 11.14

Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalista/ka ds. rekrutacji i organizacji szkoleń odpowiadać będzie za realizację projektu POKL , w tym m.in.:

proces naboru uczestników,
organizację i przeprowadzenie spotkań rekrutacyjnych,
organizację szkoleń i kontakt z uczestnikami,
sprawozdawczość PEFS,
prowadzenie dokumentacji związanej z realizowanym zadaniem,
bieżący nadzór nad realizacją form wsparcia
kontakty z trenerami/kami i i innymi wykonawcami zadań,
dokonywania systematycznej kontroli pracy i uzyskanych wyników,
opracowywania planów, sprawozdań i raportów,
praca w biurze w Poznaniu oraz w terenie: subregion poznański.

Wymagania

wykształcenie wyższe
min. roczne doświadczenie w POKL,
dyspozycyjność, mobilność
bardzo dobra organizacja pracy,
umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
skrupulatność, odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
bardzo dobra znajomość MS Office,
prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

perspektywy rozwoju zawodowego, stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
pracę w młodym i ambitnym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie,
atrakcyjne warunki zatrudnienia,