Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Kierownik działu kadr i płac

Szczecin

, LSJ HR Group

Kierownik działu kadr i płac
Szczecin

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy z branży doradztwa i księgowości, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Kierownik Działu Kadr i Płac
Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:
− planowanie, organizowanie, motywowanie i kontrola podległego zespołu
− nadzór nad budżetem zespołu
− utrzymywanie długofalowych relacji z klientami spółki
− budowanie wizerunku pracodawcy na zewnątrz i wewnątrz firmy
− wsparcie merytoryczne dla członków zespołu i klientów
− realizacja założonych celów, raportowanie do Zarządu
− prowadzenie dokumentacji kadrowej
− sporządzanie list płac, naliczanie wynagrodzeń ,współpraca z ZUS, GUS, PFRON
− implementowanie nowych produktów i usług

Wymagania

− wykształcenie wyższe
− doświadczenie w naliczaniu płac, obsłudze kadrowej oraz zarządzaniu pracownikami
− znajomość przepisów i dokumentów będących źródłem prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
− znajomość ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych w zakresie naliczania podatku od wynagrodzeń na zasadach ogólnych jak i zryczałtowanego podatku od wynagrodzeń
− umiejętność utrzymywania współpracy z klientem
− znajomość programu PŁATNIK. COMARCH OPTIMA będzie dodatkowym atutem
− otwartość i komunikatywność
− komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (min. B1)

Oferujemy

− atrakcyjne warunki finansowe
− pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
− szeroki wachlarz szkoleń: możliwość nauki języków obcych, szkolenia umiejętności miękkich, dofinansowania do studiów podyplomowych itp.
− liczne benefity: bony świąteczne, dopłaty do wypoczynku, karta sportowa

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”