Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Przedstawiciel handlowy

Kraków

, Tax Unit Sp. z o.o.

Przedstawiciel handlowy
Kraków

Opis stanowiska

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:
Przedstawiciela handlowego
Miejsce pracy: Kraków

"TAX UNIT” – to połączenie profesjonalizmu, wysokiej jakości usług doradczych, księgowości oraz indywidualnego podejścia do Klienta. Jesteśmy firmą consultingową działającą na terenie Krakowa od kilku lat. Nasz zespół składa się z osób wyspecjalizowanych w różnych dziedzinach księgowości. Z równą biegłością zajmiemy się wsparciem małych, rodzinnych interesów, jak i dużych przedsiębiorstw. Klientów zagranicznych wspieramy, świadcząc usługi w językach obcych.

Zadania:
o Zawiązywanie współpracy z przedsiębiorcami,
o Odbywanie umówionych spotkań wraz ze wsparciem pracowników z działu merytorycznego,
o Udzielanie porad księgowych i prawnych (wyłącznie z zakresu zagadnień przedstawionych na szkoleniach wewnętrznych),
o Wsparcie handlowca w pracy z klientem,
o Czynne uczestnictwo w grupach networkingowych.

Wymagania

o Umiejętność prowadzenia rozmów na poziomie biznesowym,
o Zdolność szybkiego rozwoju i chęć uczenia się,
o Zaangażowanie w realizację celów firmy,
o Umiejętność planowania pracy,
o Nastawienie na realizację planów,
o Silna motywacja do pracy.

Oferujemy

o Szkolenia z zakresu efektywnej komunikacji z klientem,
o Intensywne kursy z zakresu podatków i prawa,
o Atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzenia,
o Możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
o Systematyczne podnoszenie kompetencji zawodowych oraz interpersonalnych,
o Elastyczny czas pracy.

Dokumenty zgłoszeniowe należy opatrzyć zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb związanych z prowadzoną rekrutacją, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. W przypadku pozytywnej weryfikacji, otrzymają Państwo zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Zastrzegamy sobie prawo nieodpowiadania na wszystkie zgłoszenia.