Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Serwisant Maszyn Budowlanych

Gdańsk

, Milado

Serwisant Maszyn Budowlanych
Gdańsk

Opis stanowiska

Milado Centrum Rozwoju Personalnego jest firmą doradztwa personalnego (nr KRAZ: 2206), która od blisko dziesięciu lat skutecznie prowadzi rekrutacje oraz szkolenia dla Klientów z różnych branż, na terenie całego kraju. Wszystkie aktualne oferty pracy znajdziesz na naszej stronie firmowej Milado.

Naszym klientem jest niemiecki dystrybutor maszyn budowlanych. Firma istnieje od kilkudziesięciu lat, w Polsce jest obecna od kilkunastu i posiada kilka oddziałów. Aktualnie, dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

(Gdańsk, woj. pomorskie)
Nr ref. 1171/03/2016

Czym będziesz się zajmował na nowym stanowisku?
- Naprawianiem maszyn budowlanych u klientów firmy na terenie woj. pomorskiego
- Pomocą w montażu i uruchomieniu maszyn
- Dbaniem o zapewnienie kompletnej dokumentacji naprawy
- Przestrzeganiem procedur i przepisów BHP
- Współpracą z kierownikiem serwisu

Wymagania

- Masz doświadczenie zawodowe w zakresie serwisowania maszyn jezdnych (np. koparki, rozrzutniki, ładowarki, ciagniki itp.)
- Masz praktyczną wiedzę z zakresu elektryki, hydrauliki siłowej, budowy maszyn
- Jesteś osobą dyspozycyjną do pracy na pełny etat oraz otwartą na pracę mobilną
- Jesteś osobą komunikatywną, samodzielną i bardzo dobrze zorganizowaną
- Masz prawo jazdy kat. B
To oznacza, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Oferujemy

- Stałą pracę na pełen etat na umowę o pracę
- Stałe, atrakcyjne wynagrodzenie
- Pracę mobilną na terenie woj. pomorskiego i woj. ościennych
- W pełni wyposażony samochód służbowy na wyjazdy do klientów
- Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie

Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych).