Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Stare Babice
    (05-082)

Praca na stanowisku Kasjer/Sprzedawca

Stare Babice

, MarcPol S.A.

Kasjer/Sprzedawca

Opis stanowiska

Firma MarcPol S.A., Polska sieć sklepów spożywczych do sklepu w STARYCH BABICACH przy ul. SIENKIEWICZA 77 poszukuje osób na stanowisko

Kasjer Sprzedawca
Sprzedawca Działy Świeże (warzywa, owoce, mięso, wędliny, sery, ryby)
Magazynier Sprzedawca

Wymagania

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- dogodne lokalizacje
- pakiet socjalny (m.in. korzystne pakiety ubezpieczeń, pakiet medyczny w prywatnej przychodni Falck)
- możliwość rozwoju zawodowego

Oferujemy

- doświadczenia w pracy w sklepie spożywczym
- umiejętności obsługi kasy fiskalnej
- pozytywnego nastawienia do klienta
- zaangażowania i odpowiedzialności
- komunikatywności
- mile widziana książeczka Sanepid