Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Białka Tatrzańska
    (34-405)

Praca na stanowisku Kierownik Sklepu

Białka Tatrzańska

, Stokrotka Sp. z o.o.

Kierownik Sklepu

Opis stanowiska

Stokrotka Sp. z o.o. - jesteśmy polską firmą, działającą na rynku od 20 lat. Mamy sieć ponad 250 sklepów spożywczych w całej Polsce oraz własne magazyny logistyczne. Zatrudniamy ponad 7000 osób (w centrali w Lublinie ponad 400) i nadal dynamicznie się rozwijamy. Stawiamy na wartości, które określają nas i naszych pracowników jako zgrany zespół mający wspólny cel.

Obecnie do naszego sklepu w Białce Tatrzańskiej poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

KIEROWNIK SKLEPU
Nr Ref. KS/BIAŁKA TATRZAŃSKA

Jako Kierownik będziesz:
• zarządzał sklepem zgodnie ze standardami sieci
• dbał o zatowarowanie sklepu
• odpowiadał za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta
• kierował zespołem pracowników
• budował pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

• doświadczenie w pracy o podobnym charakterze – najchętniej w branży FMCG
• wykształcenie minimum średnie
• predyspozycje kierownicze
• zorientowanie na klienta
• dobra organizacja pracy
• zaangażowanie
• dyspozycyjność do pracy zmianowej
• obsługa komputera

Oferujemy

• umowa o pracę na pełny etat;
• zatrudnienie w polskiej firmie;
• szkolenie wdrożeniowe;
• możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, programy wewnętrzne);
• motywujące wynagrodzenie uzależnione od wyników;
• atrakcyjny pakiet socjalny:
- bony zakupowe na Święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia,
- dofinansowania wyprawek szkolnych, imprez integracyjnych, kart sportowych.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu - prześlij swoje CV drogą elektroniczną wpisując „Nr Ref. KS/BIAŁKA TATRZAŃSKA”.

Gwarantujemy poufność. Odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje.

Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest "Stokrotka" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie (ul. Projektowa 1, 20-209 Lublin). Dane osobowe są przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2014r., poz. 1502) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody. Jednocześnie informujemy, że bez poniższego oświadczenia Pan/Pana aplikacja nie będzie rozpatrywana.