Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Kozłówek
    (27-515)

Praca na stanowisku Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

Kozłówek

, P.P.U.H. PNEUMATIC-SERWIS

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy
Kozłówek

Opis stanowiska

P.P.U.H. PNEUMATIC-SERWIS oferuje produkty, usługi i systemy służące do produkcji, uzdatniania i przesyłu sprężonego powietrza. Aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko:

region wykonywanej pracy: woj. podkarpackie i ościenne

Zakres obowiązków:
- pozyskiwanie nowych klientów, budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami
- doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów
- przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków sprzedaży
- sporządzanie raportów i sprawozdań

Wymagania

- wykształcenie techniczne: kierunek mechaniczny
- prawo jazdy kategorii B
- gotowość do samodzielnej pracy w terenie przy minimalnym nadzorze
- uczciwość
- pracowitość
- umiejętność obsługi komputera (poczta e-mail, arkusz kalkulacyjny, dokumenty tekstowe)
- dobra organizacja pracy i zaangażowanie w zakresie powierzonych obowiązków

Oferujemy

- interesującą pracę w renomowanej firmie
- możliwość rozwoju zawodowego
- możliwość podnoszenia kwalifikacji
- adekwatne do stanowiska warunki zatrudnienia
- samochód służbowy, laptop, telefon