Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Siemianowice Śląskie
    (41-100)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Specjalistę ds turystyki

Siemianowice Śląskie

, Biuro Podróży Atut Autoryzowany Agent Wezyr Holidays

Specjalistę ds turystyki

Opis stanowiska

Biuro Podróży Atut Autoryzowany Agent Wezyr Holidays
w Siemianowicach Śląskich

zatrudni osobę do pracy na stanowisko: specjalistę ds turystyki
konsultanta- sprzedawcę ofert turystycznych

Wymagania

- doświadczenie w zakresie obsługi klienta oraz sprzedaży ofert turystycznych,
- znajomości systemów rezerwacyjnych merlix, tom, sart itp. ,
- podstawowa wiedza geograficzno-turystyczna,
- pozytywne nastawienie, zaangażowanie,
- mile widziana znajomość oferty touroperatorów ,
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
- gotowość do podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia,

Oferujemy

Wynagrodzenie: podstawa + system premiowy.
Możliwość rozwoju zawodowego w branży turystycznej
(m.in. wyjazdy studyjne, szkolenia produktowe itp. ).
Pracę w miłej atmosferze w i zgranym zespole

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacyjnego ( zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97roku o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).