Strona internetowa korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w dalszej części naszej Polityki Prywatności.
Zamknij

Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Forma zatrudnienia

  • pełny etat

Pracodawca ma prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Praca na stanowisku Pomoc Kucharza

Gdynia

, Grill Way
zakończona
Opublikowane 2016-04-09 19:14:15

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Pomoc Kucharza
Gdynia

Opis stanowiska

Burgerownia Grill Way Bar

ZATRUDNI
pracowników na stanowiska:
- KUCHARZ
- POMOC KUCHARZA
- KELNER/KA

Wymagania

komunikatywność
dobra organizacja własnej pracy
umiejętność pracy w zespole
chęć uczenia się
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

pracę w przyjaznej atmosferze
umowa o pracę
szkolenie wstępne i stanowiskowe
grafik dostosowany do potrzeb pracownika
Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.