Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Pakowanie i Podukcja - Fabryka kanapek

Warszawa

, Kurt Zeitarbeit GmbH

Pakowanie i Podukcja - Fabryka kanapek
Warszawa

Opis stanowiska

Kurt Zeitarbeit GmbH poszukuje dla swojego klienta do fabryki kanapek w Wolfsburg, kandydatów na stanowisko: pracownik produkcji - pakowanie, produkcja kanapek.
Praca bez znajomości języka przy taśmie produkcyjnej polegającej na kontroli jakości oraz pakowaniu produktów.
Praca dla kobiet, mężczyzn, par.

Obowiązki:

- praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na ręcznym pakowaniu kanapek lub wrapów w
przygotowane wcześniej pudełka

Wymagania

- ukończone 18 lat
- dyspozycyjność na minimum 2 miesiące
- zdolności manualne
- dynamizm,szybkość,zręczność
- bezkonfliktowosć
- dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań
- osoby bez nałogów, pracowite i sumienne
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy

- wynagrodzenie 8,90 euro netto
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
- zakwaterowanie, ubezpieczenie oraz dojazd do pracy
- pracę w stabilnej renomowanej firmie z możliwością podjęcia stałej współpracy
- opiekę polskiego koordynatora
- min. 48/h pracy w tygodniu
- pomoc z formalnościami podatkowymi