Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Piaseczno
    (05-319)

Praca na stanowisku Kucharz kuchni indyjskiej

Piaseczno

, Kuch

Kucharz kuchni indyjskiej
Piaseczno

Opis stanowiska

Firma podejmie współpracę z kucharzem kuchni indyjskiej

Opis stanowiska pracy:
- przygotowywanie potraw kuchni indyjskiej
- organizacja pracy kuchni
- nadzór nad utrzymaniem w czystości drobnego sprzętu i urządzeń w kuchni
- przestrzeganie zasad HACCP i BHP

Wymagania

- znajomość kuchni indyjskiej
- znajomość przypraw i receptur typowych dla kuchni indyjskiej
- znajomość języka angielskiego lub polskiego
- doświadczenie w pracy w restauracji mile widziane
- kreatywność i innowacyjne podejście do gotowania
- pasja do gotowania
- książeczka sanepid

Oferujemy

- miłą atmosferę pracy
- elastyczne godziny pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".