Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Chełm
    (11-100)

Praca na stanowisku Kucharz

Chełm

, Gastro Job Service

Kucharz
Chełm

Opis stanowiska

Gastro Job Service Agencja Zatrudnienia NR 13346

poszukuje pracowników z doświadczeniem na stanowiskach KUCHARZ /SZEF KUCHNI dla niemieckiego pracodawcy na terenie Bawarii.

Wymagania

Obowiązkowa znajomość j. niemieckiego w stopniu co najmniej podstawowym
Doświadczenie zawodowe jako KUCHARZ/SZEF KUCHNI
Umiejętność pracy w grupie
Odpowiedzialność
Poczucie estetyki

Oferujemy

Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą na okres min. 6 miesięcy
Rozpoczęcie pracy od kwietnia/maja 2016.
Zarobki uzależnione od stopnia doświadczenia i stażu pracy od 1100-1900 euro netto
Zakwaterowanie zagwarantowane przez pracodawcę.
Pomoc w załatwieniu niezbędnych formalności ( w tym bezpłatne tłumaczenia dokumentów na j. niemiecki)
Pomoc w organizacji dojazdu.

”Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182).”