Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Stargard Szczeciński
    (73-100)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji

Stargard Szczeciński

, InterKadra Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

Opis stanowiska

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku :

Pracownik Produkcji
Produkcja świec zapachowych

Miejsce pracy - Stargard
Nr ref. PP/SS/2016

Zadania:
- prace związane z produkcją świec
- pakowanie
- prace manualne

Wymagania

- zdolności manualne
- pracowitość
- dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany)
- mile widziane kobiety
- NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową, z pełnym wymiarem godzin
- dodatek za pracę w godzinach nocnych
- przeszkolenie przygotowujące do pracy
- regularną, comiesięczną wypłatę wynagrodzenia
- możliwość dłuższej współpracy

Prosimy o dopisanie w nadesłanych aplikacjach (CV) następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)