Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Pracownik Produkcji Prefabrykatów Betonowych

Szczecin

, KS Service

Pracownik Produkcji Prefabrykatów Betonowych
Szczecin

Opis stanowiska

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894.
Aktualnie dla jednego z naszych Klientów – firmy z branży budownictwa przemysłowego, specjalizującej się w produkcji prefabrykatów betonowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Belgia
Nr Ref.: PB/BE/052015

Obowiązki:
praca przy produkcji prefabrykatów betonowych
dbanie o wysoką jakość elementów betonu
dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

Wymagania

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
dynamiczne i precyzyjne wykonywanie obowiązków
posiadanie aktualnego ubezpieczenia ZUS lub KRUS 30 dni przed wyjazdem
własny samochód będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie
zakwaterowanie
opiekę polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moich danych osobowych przez KS Service Sp. z o.o. w celu realizacji procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”