Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Programista PHP, HTML, CSS

Katowice

, TeamQuest Sp. z o.o.

Programista PHP, HTML, CSS
Katowice

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, lidera grywalizacji w Polsce, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Wymagania

* Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
* Bardzo dobrej znajomości języka PHP w wersji 5.0
* Umiejętności kodowania w oparciu o framework ZEND, Symfony, Laravel lub CakePHP
* Doświadczenia w pracy z bazą danych MySQL
* Znajomość GIT lub innego systemu kontroli wersji
* Umiejętności budowania zapytać SQL
* Znajomość HTML/CSS
* Umiejętności wykorzystywania komponentów/bibliotek zewnętrznych

Oferujemy

* Atrakcyjne wynagrodzenie
* Luźną, ale zorganizowaną atmosferę pracy w młodym zespole
* Udział w ciekawych projektach
* Opiekę medyczną
* Kartę Multisport