Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku SAP ABAP Developer

Łódź

, TeamQuest Sp. z o.o.

SAP ABAP Developer
Łódź

Opis stanowiska

* analiza możliwości rozwoju systemu
* przygotowywanie nowych funkcjonalności
* dbanie o wysoką jakość rozwiązań
* reagowanie na zgłaszane problemy
* samodzielne wyszukiwanie rozwiązań
* łączenie nowych technologii z istniejącą infrastrukturą

Wymagania

* bardzo dobra znajomość Smartforms, Workflow, Sapscripts
* dobra znajomość MS-SQL
* umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;
* ciągłe poszerzanie swojej wiedzy i podejmowanie trudnych wyzwań
* znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie dobrym
* umiejętności pracy w zespole, dzielenia się wiedzą i komunikatywności

Mile widziane:
* znajomość modułów SAP: SD, WM, MM, FI

Oferujemy

* atrakcyjne wynagrodzenie
* bogaty pakiet socjalny
* prywatna opieka medyczna
* dofinansowanie obiadów
* możliwość rozwoju
* szkolenia
* dofinansowanie kursów językowych
* pracę w przyjaznej atmosferze