Branża

  • Edukacja / Szkolenia

Lokalizacje

  • Zielona Góra
    (65-001)

Praca na stanowisku Wychowawca kolonii

Zielona Góra

, Polskie Towarzystwo Krajoznawcze

Wychowawca kolonii

Opis stanowiska

Praca w sezonie letnim ( 25.06-31.08.2016) podczas wakacji na koloniach i obozach. Opieka wychowawcza, nadzór nad bezpieczeństwem uczestników, realizacja programu pobytu, wykonywanie czynności określonych przez kierownika placówki wypoczynku, przywóz i odwóz dzieci.

Wymagania

- Pełnoletność i co najmniej średnie wykształcenie,
- zaświadczenie o ukończonym kursie wychowawcy lub inne zgodne z wymogami MEN,
- zaświadczenie od lekarza medycyny pracy
- zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego o niekaralności (obowiązuje 1 rok – aktualne na dzień wykonywania zadania)
- umiejętność pracy w zespole
- bardzo dobry stan zdrowia

Oferujemy

Wynagrodzenie, zakwaterowanie i wyżywienie, zwrot kosztów dojazdu. Pobyt w atrakcyjnych miejscowościach wypoczynkowych między innymi:: Puck, Jastrzębia Góra, Poddąbie, Ustka, Łazy, Kołobrzeg, Wisła, Rabka Zdrój, Zawoja.