Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Młodszy Konsultant

Warszawa

, TeamQuest Sp. z o.o.

Młodszy Konsultant
Warszawa

Opis stanowiska

* udział w projektach wdrożenia narzędzi BI/EPM do planowania i konsolidacji zarządczej - budowa struktur i formularzy aplikacji, interfejsów, przygotowanie dokumentacji wdrożeniowej/powdrożeniowej

Wymagania

* wykształcenie wyższe informatyczne lub ekonomiczne z elementami informatyki lub kierunek ścisły
* wymagana dobra, praktyczna znajomość i umiejętność posługiwania się pakietem MS Office: MS Word, MS Excel
* znajomość języka angielskiego (umożliwiająca zapoznanie się z dokumentacją systemu)
* umiejętności analizy informacji, syntezy i wyciągania wniosków
* umiejętność pracy w zespole
* umiejętności organizacji czasu pracy i realizacji powierzonych zadań
* gotowość do wyjazdów poza Warszawę (praca z Klientem) - nie powinna przekraczać 20% czasu pracy
* nastawieni na długoterminową współpracę

Mile widziane:
* podstawowa wiedza z zakresu obsługi baz danych relacyjnych - tworzenie zapytań SQL, operacje na tabelach i widokach danych
* znajomość wielowymiarowych baz danych i/lub hurtowni danych i/lub systemów klasy BI/EPM i/lub praca z systemem tej klasy
* znajomość zagadnień z zakresu konsolidacji i sprawozdawczości finansowej

Oferujemy

* zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub b2b
* szkolenia wewnętrzne
* "niekorporacyjny" charakter pracy
* bliska współpraca z doświadczonymi pracownikami i Klientami.