Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Kasjer/kasjerka

Gdańsk

, Jobman Group

Kasjer/kasjerka
Gdańsk

Opis stanowiska

Jobman Group Sp. z o.o. - właściciel marki Jobman.pl - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163 poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy czasowej na stanowisku:

KASJER/KASJERKA

Miejsce: Gdańsk

Obowiązki:
-obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
-obsługa klienta zgodnie ze standardem firmy

Wymagania

- aktualna książeczka sanepidowska,
- wysoka kultura osobista,
- dyspozycyjność

Oferujemy

- motywującą stawkę godzinową
- pracę na pełen etat lub pracę dodatkową
- szkolenia i przygotowania do pracy,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
- elastyczny czas pracy, praca również dla osób uczących się lub studiujących,
- możliwość nawiązania dłuższej współpracy,

Zainteresowane osoby, prosimy o składanie aplikacji - CV drogą elektroniczną. Aplikacje powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002r nr 101 poz. 926 z późn. zm)”