Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Leszno
    (05-084)

Praca na stanowisku Pracownik biurowy

Leszno

, BrokerHR

Pracownik biurowy
Leszno

Opis stanowiska

Broker HR jesteśmy firmą, która specjalizuje się w kompleksowej obsłudze działań rekrutacyjnych.
Obecnie dla jednego z naszych klientów działającego w branży FINANSOWEJ poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Leszno

Jesteś osobą dokładną i skrupulatną? Zależy Ci na samodzielności finansowej i chcesz się rozwijać, a siebie w przyszłości widzisz jako osobę niezależną? Doskonale! Mamy dla Ciebie propozycję:

Do Twoich zadań będzie należało:
- weryfikowanie kompletności dokumentacji i prawidłowości jej wypełnienia;
- współpraca zdalna z Centrum Operacyjnym;
- rejestracja i wprowadzanie informacji oraz dokonywanie zmian w systemach informatycznych.

Wymagania

- dyspozycyjnych w godzinach 9-17;
- nastawionych na jakość i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;
- umiejących pracować pod presją czasu;
- gotowych do założenia własnej działalności gospodarczej – po okresie próbnym (ze swojej strony firma oferuje udogodnienia finansowe – pracodawca ponosi koszty związane z prowadzeniem działalności);
- atrakcyjne benefity pracownicze (m.in. bogaty pakiet medyczny, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe).

Oferujemy

- przyjazną atmosferę pracy;
- stabilność zatrudnienia i umowę dopasowaną do potrzeb Kandydata;
- przejrzystą ścieżkę kariery i system benefitów;
- swobodną atmosferę pracy w zgranym zespole;
- pakiet socjalny;
- udział w ciekawych projektach dla instytucji finansowych;
- dostęp do najnowszych technologii;
- możliwości rozwoju i zdobywania cennego doświadczenia;
- przyjazną atmosferę i wsparcie ze strony specjalistów.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, udostępnionych w złożonych przeze mnie dokumentach w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2014 r. , poz.1182, 1662)”.