Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Pracownik magazynu

Gdańsk

, TOOLIP HR

Pracownik magazynu
Gdańsk

Opis stanowiska

Agencja Pracy Tymczasowej Toolip HR Sp. z o.o. Sp. komandytowa wpisana do rejestru pod numerem 8268.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pracownika magazynu
Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref. PM/Gdansk/16

Wymagania

- Uprawienia na wózki widłowe,

- Aktualnej książeczki sanepidowskiej,

- Dyspozycyjności,

- Chęci do pracy.

Oferujemy

- Umowę zlecenie,

- Pracę zmianową,

- Pracę od poniedziałku do piątku,

- Miłą atmosferę w pracy.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Toolip HR Sp. z o.o. spółka komandytowa z siedzibą w Gdańsku, ul. Wajdeloty 19/2, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".
Numer referencyjny: PM/Gdansk/16