Branża

  • Edukacja / Szkolenia

Lokalizacje

  • Ozorków
    (95-035)

Forma zatrudnienia

  • część etatu

Praca na stanowisku Nauczyciel

Ozorków

, Policealna Szkoła Zawodowa "Edukator"

Nauczyciel
Ozorków

Opis stanowiska

Policealna Szkoła Zawodowa "Edukator" w Ozorkowie poszukuje nauczycieli kształcenia zawodowego dla nowo otwieranych kierunków:
opiekun medyczny
opiekun osoby starszej

Uczących następujących przedmiotów:

Metodyka w pracy opiekuńczej
Teoretyczne podstawy pielęgnowania człowieka
Podstawy psychologii
Wybrane zagadnienia z socjologii
Organizacja opieki środowiskowej
Język migowy
Organizacja opieki nad osobą starszą
Psychologia i socjologia w opiece nad osobą straszą

Wymagania

Poszukujemy nauczycieli z odpowiednim wykształceniem, przygotowaniem pedagogicznym, doświadczeniem w pracy z osobami dorosłymi, którzy potrafią nawiązać bardzo dobry kontakt z naszymi słuchaczami i w ciekawy sposób przekażą im swoja wiedzę.

Oferujemy

- część etatu
- umowę zlecenie

Osoby zainteresowane podjęciem dodatkowej pracy prosimy o wysłanie CV oraz dokumentów potwierdzających wykształcenie i przygotowanie pedagogiczne.

Ogłoszenie o pracę zostało pobrane z portalu lento.pl.