Branża

  • Zdrowie/uroda/rekreacja

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-244)

Praca na stanowisku Dietetyk

Gdańsk

, Naturhouse

Opis działalności firmy

Naturhouse jest niekwestionowanym liderem w odchudzaniu w Polsce. Naszą misją jest reedukacja żywnieniowa, a rolą idetetyka jest przede wszystkim przekazywanie zasad zdrowego, prawidłowego odżywiania. Kluczem do sukcesu w odchudzaniu z Naturhouse jest spersonalizowany plan dietetyczny uzupełniony  o najwyższej klasy produkty.

Dietetyk
Gdańsk

Opis stanowiska

profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardem NATURHOUSE
sprzedaż oferty NATURHOUSE
stałe zdobywanie wiedzy i podnoszenie kwalifikacji
zapewnienie wysokiego poziomu satysfakcji klientów
budowanie trwałych relacji z klientami
realizacja wyznaczonych celów i planów sprzedaży
opracowywanie i realizacja działań mających na celu pozyskanie nowych klientów
zaangażowanie i uczestnictwo w akcjach organizowanych przez centralę NATURHOUSE
raportowanie podjętych działań i uzyskanych wyników

Wymagania

wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: żywienie i dietetyka)
doskonałe umiejętności interpersonalne
wysoka kultura osobista
umiejętność budowania trwałych relacji z klientem
kreatywnosć i nastawienie na realizację wyznaczonych celów
samodzielność, inicjatywa oraz odpowiedzialność za podjęte działania
silna motywacja do odniesienia sukcesu
umiejętność sprzedaży
preferowane doświadczenie w handlu

Oferujemy

ciekawa praca w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
kompleksowe szkolenia wstępne oraz szkolenia uzupełniające
stabilne zatrudnienie
możliwość rozwoju zawodowego
atrakcyjne wynagrodzenie uzupełnione o system premiowy
miłą atmosferę w pracy.