Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Pszczyna
    (43-200)

Praca na stanowisku Pracownik remontowo- budowlany do prac wykończeniowych

Pszczyna

, Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. w Pszczynie

Pracownik remontowo- budowlany do prac wykończeniowych
Pszczyna

Opis stanowiska

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. to notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie firma będąca jednym z największych przetwórców mięsa czerwonego w Polsce. To nowoczesny producent wyrobów wędliniarskich i mięsa konfekcjonowanego, który dostarcza swoje produkty do największych sieci handlowych w kraju. Podstawę oferty firmy stanowią najwyższej jakości kiełbasy, kabanosy, szynki, wędzonki i wędliny plasterkowane.

Zatrudnią na stanowisko:

Pracownik remontowo – budowlany do prac wykończeniowych

Wymagania

• Wykształcenie zawodowe budowlane,
• Doświadczenie i znajomość prac budowlanych oraz wykończeniowych,
• Umiejętność dobrej organizacji pracy, solidność,
• Aktualna książeczka sanitarno – epidemiologiczna,

Oferujemy

• Pracę w systemie jednozmianowym, na podstawie umowy o pracę,

Złożonych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonej przez ZM Henryk Kania S.A. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. z 2002 r., poz. 101, nr 926)